خانه » بازی » بازی کامپیوتر » استراتژیک » دانلود بازی جنرال ۱و۲ – GENERALS 2 – GENERALS 1

فرکانسهای شبکه نسیم

فرکانس های شبکه نسیم در ماهوارهای مختلف

اگر چه هنوز از افتتاح رسمی شبکه نسیم چند ماهی نگذشته ولی مخاطبان این شبکه روز به روز در حال افزایش هست این شبکه بر خلاف سایر شبکه های سیما که روی گیرنده های دیجیتال قابل دریافت است و به پخش تکراری سریال ها و فیلم می پردازد سعی بر این دارد که با تولید محتوا جدید مخاطبان شبکه نسیم را روز به روز افزایش دهد.از جمله برنامه های پرمخاطب شبکه نسیم که در این ماه ها تولید و پخش شده است می توان به عینک آفتابی با اجرای رضا رشیدپور و خندوانه با اجرای رامبد جوان مجموعه هاونگ و شکرآباد و همچنین برنامه آبرنگ با اجرای بهنوش بختیاری رو نام برد.

ازدغدغده هایی که این روزها مخاطبینشبکه نسیم دارند این است که فرکانس های شبکه نسیم در ماهواره چی هست و چگونه می توان از طریق ماهواره شبکه نسیم رو دید برای همین ما برای شما فرکانس های شبکه نسیم رو قرار دادیدم تا از طریق ماهواره هم ببینید و لذت ببرید .

یکی از شبکه های تازه تاسیس که پربیننده بوده و طرفداران ریادی را به خد جلب کرده است مخصوصا برنامه پر بیننده خندوانه . این فرکانسها مخصوص رسیورهای hd میباشد . فعلا فرکانسهای شبکه نسیم بر روی هاتبرد و بدر . اینتل ست قابل دریافت میباشد . امیدوارم فرکانسهای زیر مورد استفاده شما دوستداران کوک دانلود قرار بگیره

ماهواره Iransat – Badr 5 در ۲۶ درجه شرقی

فرکانس : ۱۱۸۸۰ مگا هرتز
پلاریزاسیون : افقی
نرخ سمبل : ۲۷۵۰۰
نوع کدگذاری : ۸PSK – DVBS2
نرخ تصحیح خطا : ۳/۵

ماهواره Intelsat 902 در ۶۲ درجه شرقی

فرکانس : ۱۱۵۵۵ مگا هرتز
پلاریزاسیون : افقی
نرخ سمبل : ۳۰۰۰۰
نوع کدگذاری : ۸PSK – DVBS2
نرخ تصحیح خطا : ۲/۳

ماهواره eutelsat Hotbird13B در ۱۳ درجه شرقی

فرکانس : ۱۲۴۳۷ مگا هرتز
پلاریزاسیون : افقی
نرخ سمبل : ۲۹۹۰۰
نوع کدگذاری : QPSK – DVBS2
نرخ تصحیح خطا : ۳/۴

دیدگاه ها 1 دیدگاه
  1. دوست
    در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ :

    افرین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.