خانه » بازی » بازی کامپیوتر » استراتژیک » دانلود بازی جنرال ۱و۲ – GENERALS 2 – GENERALS 1

دانلود OBS Studio 24.0.2 x86-x64 – ساخت دوره های آموزشی آنلاین

OBS Studio ۲۴.۰.۲ x86/x64 نام نرم افزاری جدید و قدرتمند در زمینه ساخت ویدیوهای آموزشی آنلاین برای به اشتراک‌گذاری با مخاطبین در فضای وب است. همانطور که می‌دانید، با پیشرفت هرچه بیشتر تجهیزات دیجیتال و سیستم‌های آموزشی مدرن، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای حضور فیزیکی در دوره‌های آموزشی، مفاهیم مختلف را از طریق اینترنت و به صورت غیرحضوری یاد بگیرند. با افزایش محبوبیت این سبک از آموزش، نرم افزارهای متعددی در زمینه فیلمبرداری از محیط سیستم ارائه شده است و مدرسین کامپیوتری، فیلم‌های آموزشی آماده شده خود را جمع‌آوری کرده و سپس به صورت یکجا در اختیار مخاطبین و هنرآموزان قرار می‌دهند. در این مطلب از سایت یاس دانلود، نرم افزاری جدید در این زمینه را خدمت شما معرفی می‌کنیم که شیوه‌ای نوآورانه را برای ارائه مفاهیم آموزشی به شما پیشنهاد می‌کند.

OBS Studio شما را قادر می‌سازد تا جلسات آموزشی خود را به صورت‌ آنلاین و زنده با مخاطبین برگذار کنید. در واقع این روند آموزشی، شما را به طور مستقیم در برابر مخاطبین قرار می‌دهد تا بتوانید دوره‌های آموزشی مورد نظر خود را به صورت زنده برای افراد استریم کنید. به کمک این برنامه، فاصله زمانی بین ضبط و پخش فیلم‌ها به کلی حذف شده و مخاطبین در هر لحظه قادرند با شما در ارتباط بوده و سوالات خود را نیز در همین حین مطرح نمایند.

ویژگی های نرم افزار OBS Studio :

  • امکان برگذاری کلاس‌های آنلاین در فضای وب
  • قابلیت برقراری ارتباط زنده با مخاطبین
  • عدم نیاز به تجهیزات خاص و پیچیده برای برگذاری کلاس‌ها
  • امکان افزودن فایل‌های مالتی مدیا به پخش زنده
  • رابط کاربری ساده و زیبا

تصاویری از محیط نرم افزار OBS Studio :

راهنمای نصب

OBS Studio is an application designed for gamers, artists, developers or amateur users who enjoy creating tutorials and streams that they share over the Internet. Create high quality recording with OpenGL or Direct3D on your desktop and stream them on the Internet via this intuitive software solution.

 

سیستم مورد نیاز

Windows 7, 8, 8.1 and 10

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.