خانه » بازی » بازی کامپیوتر » استراتژیک » دانلود بازی جنرال ۱و۲ – GENERALS 2 – GENERALS 1

Boujou 5.0.2 Build ایجاد جلوه های ویژه سینمایی

سینما همواره یکی از تاثیر گذارترین و پر مخاطب ترین رسانه ها در جهان بوده است. همه عوامل دست در دست یکدیگر می دهند تا یک فیلم نامه نویس یا کار گردان، بسیار قوی تر و راحت تر نسبت به یک نویسنده، نقاش، آهنگساز و حتی کارگردان تئاتر داستان خود و عقیده خود را به نظر مخاطبین رسانده و حتی گاهی تحمیل کند. یکی از این عوامل جلوه های ویژه می باشد که تقریبا با ظهور سینما در اختیار سینما گران بوده است و بسیاری از بهترین فیلم ها بدون جلوه های ویژه، اصلا نمی توانستند ساخته شوند و یا ساختن آن ها لطفی نداشت.امروزه در بسیاری از فیلم ها شاهد جلوه های ویژه ای می باشید توسط نرم افزارها تولید شده اند. در گذشته و زمانی که صنعت سینما هنوز با نرم افزارهای حرفه ای مربوط به این رشته درگیر نشده بود و برای اضافه کردن یک صحنه انفجاری در یک پلان می بایست حتما انفجاری واقعی رخ می گرفت، بسیاری از مشکلات ناشی از این موضوع فیلم سازان و ویرایشگران تصاویر را دچار بحران می نمود اما امروزه با وجود نرم افزارهایی که برای همین منظور و  ایجاد جلوه های ویژه حرفه ای به صورت کامپیوتری و شبیه سازی محیط صحنه به راحتی صورت می گیرد دیگه مشکلات گذشته محو شده اند .

 

قابلیت های نرم افزار Boujou :

  • دارای ابزار Camera Solver
  • قابلیت خودکار Sequential Solver
  • قابلیت استخراج فایل به صورت Maya ASCII
  • قابلیت ویرایش Graph با ویرایشگر مخصوص
  • دارای ابزار بهبود کیفیت تصویر دوربین
سیستم مورد نیاز

Description
Emmy Award-Winning Matchmoving software that enables you to add computer generated effects seamlessly into your film or video footage.

Building on its industry leading automatic toolset boujou software, boujou 5 allows you to solve complex shots even faster and to step in and work directly with the data. boujou 5 has a unique way of solving which radically accelerates the way you work, you can now solve even more shots in less time.
boujou 5 takes the headache out of matchmoving. Two clicks and the majority of your shots can be matchmoved automatically. No manual tracking required, saving you time and resources.

راهنمای نصب

۱) ابتدا دسترسی به اینترنت را قطع کنید .
۲) آنتی ویروس سیستم خود را غیر فعال کنید .
۳) فایل برنامه رااز حالت فشرده خارج کنید .
۴) روی فایل اجرایی نرم افزار کلیک راست و گزینه Run AS Administrator را انتخاب کنید .
۵) بعد از نصب نرم افزار را اجرا نکنید .
۶) نرم افزار را کرک کنید .
۷) بهتر است بعد از نصب و کرک نرم افزار سیستم خود را ری استارت کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *