دانلود نرم افزار FormatFactory 2.60

FormatFactory 2.60 نام این کارخانه مبدل فرمت ها است که در آن شما می توانید به تبدیل فرمت های گوناگون تصویری، صوتی و ویدئویی بپردازید. نرم افزار از اکثر فرمت های رایج پشتیبانی می نماید و قابلیت تبدیل هر نوع فرمت فایلی را داراست، در زمینه فایل های ویدئویی می توان فرمت هایی همانند MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF و یا در زمینه صوتی به MP3, WMA, MMF, AMR, OGG, M4A, WAV و همچنین در زمینه فرمت های عکس و تصویر هم به JPG, BMP, PNG, TIF, ICO, GIF, PCX, TGA اشاره نمود.
از دیگر امکانات عالی موجود در نرم افزار هم می توان به ابزارهایی همچون امکان تغییر اندازه تصاویر بدون افت کیفیت، امکان چرخش و تغییر شکل تصاویر و یا ابزار ترمیم و اصلاح فایل های صوتی تصویری آسیب دیده و معیوب اشاره کرد.

 

امروزه علاقه مندان نرم افزارهایی که قادرند چندین کار را باهم انجام دهند بسیار زیاد شده است. به عنوان نمونه نرم افزارهای مبدل فایلهای مالتی مدیا، با آمدن نرم افزارهای مبدل همه کاره که قادرند تمام فرمت های مالتی مدیا اعم از صوتی و تصویری را که قادرند به یکدیگر تبدیل کنند دیگر کمتر کسی به سراغ نرم افزاری میرود که تنها مبدل فایلهای صوتی است. از همین رو امروز در سایت میهن دانلود نرم افزاری را برایتان آماده کرده ایم که قادر است فرمت های مختلف مالتی مدیا را که در زمینه های گوناگون کاربرد دارند را به یکدیگر تبدیل کند. نرم افزار Format Factory نرم افزار بسیار مشهوری است که در زمینه تبدیل انواع فرمتهای مالتی مدیا به یکدیگر کاربرد دارد. به این نرم افزار لقب کارخانه تبدل فرمت را داده اند زیرا از تمام فایلهای مالتی مدیا پشتیبانی می کند و قادر است فرمت آنها را به یکدیگر تبدیل نماید. در واقع این نرم افزار یک مبدل همه منظور است که در زمینه تبدیل فرمت های صوتی به یکدیگر از فرمت های MP3, WMA, AMR, OGG, AAC, WAV و … پشتیبانی می کند همچنین در زمینه تبدیل فرمت های ویدیویی به یکدیگر از فرمت های MP4, 3GP, MPG, AVI, WMV, FLV, SWF و … پشتیبانی می کند علاوه بر این در زمینه تبدیل فرمت های گرافیکی به یکدیگر از فرمت های JPG, BMP, PNG, TIF, ICO, GIF, TGA و … پشتیبانی می نماید. همچنین شما میتوانید از این نرم افزار برای تبدیل فرمت های ویدیویی به صوتی و نیز به گرافیکی هم استفاده کنید. از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به امکان ریپ نمودن فیلم های با کیفیت DVD و نیز امکان ریپ نمودن CD های صوتی اشاره نمود که می توانید با استفاده از این امکان فیلم های حجیم با کیفیت دی وی دی را به فیلم های کم حجم تر ولی با همان کیفیت تبدیل نمایید. همچنین از قابلیت ریپ سی دی های صوتی نیز می توانید برای تبدیل و کپی آهنگهای موجود در این سی دی ها در رایانه خود استفاده کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار FormatFactory 2.60

 امکان تبدیل انواع فایلهای مالتی مدیا با فرمتهای مختلف به یکدیگر.
امکان تبدیل فرمت انواع فایلهای صوتی به یکدیگر.
امکان تبدیل فرمت انواع فایلهای ویدیویی به یکدیگر.
امکان تبدیل فرمت انواع فایلهای گرافیکی به یکدیگر.
امکان ریپ نمودن فیلم های با کیفیت دی وی دی.
امکان ریپ نمودن سی دی های صوتی.
قابلیت بروز رسانی نرم افزار از اینترنت.
تبدیل تمامی فرمت های ویدیویی MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF به یکدیگر
تبدیل تمای فرمت های صوتی MP3/WMA/AMR/OGG/AAC/WAV به یکدیگر
تبدیل تمامی فرمت های تصویری JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/GIF/TGA به یکدیگر
ریپ کردن فایلهای ویدیویی رایت شده بر روی DVD و نیز موزیک های رایت شده بر روی CD
پشتیبانی فایلهای MP4 تبدیل شده از دستگاه های iPod/iPhone/PSP/BlackBerry
پشتیبانی از بزرگنمایی و چرخش تصاویر
در بر داشتن زبان شیرین پارسی

لینک دانلود
 • حجم : ۴۱٫۲ مگابایت
 • پسورد : ندارد
 • راهنما

  • داشتن محیط زیبا و کاربرپسند.پشتیبانی از زبان های مختلف.داشتن حجم مناسب.کاربرد آسان.

  نویسنده : یاسر میرگلبابایی نظرات : 0

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.