دانلود نرم افزار ویرایش مالتی مدیا – GiliSoft Video Editor 11.2 - دانلود بازیهای کامپیوتر

دانلود نرم افزار ویرایش مالتی مدیا – GiliSoft Video Editor 11.2

 

GiliSoft Video Editor نرم افزاری قدرتمند برای ویرایش فایل های ویدیویی می باشد. این نرم افزار با پشتیبانی از فرمت هایی نظیر AVI, MPEG, MP4, WMV, SWF,3GP, H.264/MPEG-4 AVC, MOV, ASF و دیگر فرمت های معمول دنیای مالتی مدیا می تواند نسبت به ویرایش آنها اقدام نماید. نرم افزار ترکیبی از ابزار های برش قاب ویدیو، ادغام و چسباندن ویدئو، تقسیم و جدا کردن ویدئو، تبدیل فرمت ویدیو، اضافه کردن واترمارک روی ویدیو، اضافه کردن زیرنویس، چرخش ویدیو، عکس گرفتن از روی ویدیو، تنظیم روشنایی، اضافه کردن افکت روی ویدیو و دیگر ابزار ویرایش که در ادامه آنها را نام خواهید برد.

ابزار برش قاب ویدیو کمک می کند که در صحنه های دلخواه نسبت به برش برخی از قسمت های قاب اقدام کنید. ادغام و چسباندن ویدیو در یکی کردن چندین فایل ویدیو یاریتان می دهد. تقسیم و جداکردن ویدیو نیز کمک می کند تا یک ویدیو را به چندین فایل ویدویی تقسیم کنید و قسمت های ناخواسته را حذف کنید.

 

 


نرم افزار GiliSoft Video Editor امکان تبدیل فرمت ویدیویی و صوتی را نیز دارد و از فرمت های ویدیویی نظیر AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, H.264/AVC, MKV, RM, MOV, XviD, 3GP, and FLV و فرمت های صوتی از جمله MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, MP2, and OGG پشتیبانی می کند. استخراج و گرفتن صدای ویدیو و ذخیره آن با فرمت های صوتی و همچنین قرار دادن صدای جدا از صدای اصلی فیلم روی ویدیو از دیگر قابلیت های نرم افزار می باشد. در زمینه قرار دادن افکت روی ویدیو نرم افزار دارای ۱۴ افکت می باشد که برخی از آنها شامل black and white, old photographs, relief می باشد. قرار دادن واترمارک و زیرنویس هایی با فرمت ASS, SRT نیز از امکانات تکمیلی نرم افزار محسوب می شود.

 

دانلود فایل بلاکر برای جلوگیری از غیرفعال شدن لایسنس

لینک دانلود
 • حجم : 77 مگابایت
 • پسورد : www.kookdownload.com
 • حداقل سیستم مورد نیاز

  • Operating systems : Windows10, Windows 8.1, Windows8 , Windows 7, Windows Vista

  راهنما

  • 1) پس از اتمام نصب، مطمئن باشید که اتصال شما به اینترنت قطع می باشد.

   2) نرم افزار را اجرا کنید. Keygen را اجرا کرده و از منوی Product نرم افزار “Video Editor ” را انتخاب کنید و سپس Generate را بزنید تا سریال تولید شود. سپس با سریال و ایمیلی دلخواه نرم افزار را فعال سازی کنید.

   3) پس از اتمام فعال سازی، تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا از غیرفعال شدن سریال شما جلوگیری شود.

   4) اینترنت خود را متصل کرده و نرم افزار را مجدد اجرا نمایید.

  نظرات : 0

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.