خانه » نرم افزار » کاربردی » دانلود نرم افزار برش ویدئوها EZ Video Cutter v2.0.0.4

دانلود نرم افزار برش ویدئوها EZ Video Cutter v2.0.0.4

نرم افزار EZ Video Cutter  برشگر کارآمد برای فیلم هاست که به واسطه آن به راحتی می توان یک قطعه ویدئویی را برش داد. این ابزار ساده و مناسب برای ویرایش های ساده با ویژگی هایی که دارد تا حدود زیادی می تواند خواسته های کاربران مختلف را پاسخگو باشد. البته این ابزار نه فقط برش بلکه به هم چسباندن و تبدیل ویدئوها را هم می تواند بر عهده گیرد.

واسط کاربری ساده اش هم کمک زیادی می کند تا همه کاربران بتوانند از آن بهره بگیرند. پشتیبانی از فرمت های مختلف هم نکته بسیار مهمی است که این ابزار ساده به راحتی از پس آن برآمده ؛ تنظیم کیفیت، امکان استخراج صدا از تصویر یا همان تبدیل ویدئو به صدا و سهولت در استفاده از تمامی بخش های نرم افزار از جمله خصوصیاتی هستند که در این نرم افزار به چشم می خورند. EZ Video Cutter امکانات مفید دیگری هم دارد که با دریافت نرم افزار از آسان دانلود می توانید به آن ها دست پیدا کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار EZ Video Cutter v2.0.0.4 :
– پشتیبانی از فرمت های رایج صوتی و تصویری
– برش ویدئوها
– به هم چسباندن قطعه ویدئو ها به یکدیگر
– تبدیل فرمت ها به یکدیگر
– امکان تنظیم کیفیت و اندازه تصاویر
– استخراج صدا از ویدئوها
– سرعت بسیار مناسب در انجام کارها
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷

راهنمای نصب

 طريقه فعالسازي : پس از دانلود برنامه توسط نرم افزار WinRar فايلها را از حالت فشرده شده خارج نماييد.  در مرحله آخر مي بايستي تيك مربوط به اجراي برنامه را برداشته تا برنامه اجرا نگردد.- در صورتي كه برنامه به صورت خودكار اجرا شد. از محيط نرم افزار خارج شويد، لازم به ذكر است در برخي از برنامه ها نرم افزار مورد نظر به صورت كامل بسته نشده و آيكون آن در نوار وظيفه شما نمايان مي شود و شما مي بايستي با کليک راست كردن بر روي آيکون برنامه و انتخاب گزينه ي Exit يا Quit برنامه را از حالت اجرا خارج نماييد. – پس از نصب نرم افزار فایل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.