خانه » بازی » بازی کامپیوتر » استراتژیک » دانلود بازی جنرال ۱و۲ – GENERALS 2 – GENERALS 1

دانلود بازی Super Mario Odyssey برای کامپیوتر

سوپر ماریو اودیسه

با ماریو در یک ماجراجویی سه بعدی عظیم و جهان نما همراه شوید و از توانایی های باورنکردنی جدید او برای جمع آوری ماه استفاده کنید تا بتوانید کشتی هوایی خود ، Odyssey را تقویت کنید و شاهزاده هلو را از برنامه های عروسی Bowser نجات دهید! این ماجراجویی سه بعدی ماریو به سبک سندباکس-اولین مورد از سوپر ماریو ۶۴ محبوب سال ۱۹۹۶ و بازی کلاسیک Super Mario Sunshine Nintendo GameCube در سال ۲۰۰۲-دارای اسرار و شگفتی هایی است و با حرکات جدید ماریو مانند پرتاب کلاه ، پرش از روی سر و ضبط ، شما تجربه های گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیزی داشته باشید برخلاف هر چیزی که قبلاً در بازی ماریو از آن لذت برده اید!

آماده شوید تا به مکانهای عجیب و شگفت انگیز دور از پادشاهی قارچ منتقل شوید.Mario جزء آن نام‌هایی است که ظاهراً به زمان و مکان وابسته نیست و در طول تاریخ بازی‌های ویدیویی، همواره حضورداشته و حضور خواهد داشت. این سری بازی‌ها که به‌نوعی حکم امضای شرکت Nintendo را دارند، طرفداران به خصوصی را در سرتاسر دنیا به خود اختصاص داده و سبک خاص خود در بازی‌های پلتفرمر ارائه می‌دهد. بازی Super Mario Odyssey دومین عنوان سه‌بعدی در این دنیای رنگارنگ است که توسط استودیو Koji Kondo عرضه‌شده است.

 

تریلر بازی Super Mario Odyssey :

 

تصاویر بازی Super Mario Odyssey :

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core i3 3.2 GHz, AMD Phenom II X4 955 – ۴ Core, 3.2 GHz
Memory: ۸ GB RAM
Graphics: GeForce GT 980 or greater
Storage: ۴ GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core i5-8400, AMD Ryzen 5 1600
Memory: ۱۶ GB RAM
Graphics: GeForce GT 2080 or greater
Storage: ۴ GB available space

راهنمای نصب

توجه: این بازی انحصاری Nintendo Switch است و فقط توسط امولاتور Yuzu قابل اجرا بر روی کامپیوتر است، به همین دلیل ممکن است اجرای بازی با مشکلاتی همراه باشد که با پیشرفت در مسیر بازی این مشکلات کاهش می یابند.

۱- آنتی ویروستان خاموش  شود.

۲- فایل دانلود شده را با برنامه WINRAR از حالت فشرده خارج نمایید.

۳- با اجرای SETUP مراحل نصب را به پیش ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.