خانه » بازی » بازی کامپیوتر » اکشن » دانلود بازی Star Wars Battlefront II برای کامپیوتر

دانلود بازی Star Wars Battlefront II برای کامپیوتر

این نسخه از بازی  Star Wars Battlefront II با یک سیستم مبارزه ای جدید در بخش جنگ های فضایی , شخصیت های قابل بازی Jedi و حدود ۱۶ جبه ی مختلف مبارزه بسیار دست شما را برای یک تجربه ناب در بازی های جنگ ستارگان نسبت به نسخه های پیشین باز گذاشته است .

در قسمت داستان بازی Star Wars Battlefront II شما در نقش Chancellor Palpatine فرمانده ی ۵۰۱ بوده و ماموریت شما از بین بردن ژنراتور Mygeeto می باشد .بازی Star Wars Battlefront II یک کلون ناشناخته که درگیر جنگ های ۵۰۱ لژیون هست را بازگو می کند . ۵۰۱ به عنوان بخشی از جمهوری آغاز به کار می کند و در مقابل جدایی طلبان جمهوری به مبارزه می پردازد

بازی جنگ ستارگان Star Wars Battlefront II در سال ۲۰۰۵ منتشر شده است . Star Wars Battlefront II یک کمپین مبتنی بر روایت بیشتر را بازگو می کند ، بخشهایی از داستان جنگ ستارگان را از دید یک طوفان پیشکسوت امپراطوری بازگو می کند ، و خاطرات سفر وظیفه خود را در خدمت جمهوری کهکشانی و به عنوان بخشی از امپراتوری کهکشانی به یاد می آورد.موارد اضافی گیم پلی بیش از Star Wars Battlefront 2 شامل استفاده از Jedi ، حالت های بازی اضافی و نبردهای فضایی مبتنی بر هدف است.

تریلر بازی Star Wars Battlefront II :

 

تصاویر بازی Star Wars Battlefront II :

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 2000, XP or Vista Processor Intel Pentium 4 1.5 GHz or Athlon XP 1500

Memory: ۲۵۶ MB

Graphics: ۶۴MB 3d Graphics card with Vertex Shader and Pixel Shader (VS/PS) Capability DirectX 9.0c

DirectX®: ۹٫۰c

Hard Drive: ۴.۳ GB

Sound: ۱۰۰%

compatible Sound Card Multiplayer: GameSpy account required

راهنمای نصب

 با استفاده از برنامه Winrar بازی را استخراج نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.