خانه » بازی » بازی کامپیوتر » استراتژیک » دانلود بازی جنرال ۱و۲ – GENERALS 2 – GENERALS 1

دانلود بازی Assassin’s Creed برای کامپیوتر

Assassins Creed

در سال ۲۰۱۲ ، یک متصدی بار به ظاهر معمولی به نام دزموند مایلز توسط یک سازمان مرموز ربوده می شود. اسیران دزموند را به وسیله ای عجیب به نام “Animus” وصل می کنند که به او اجازه می دهد به حافظه جدش ، قاتلی به نام آلتایر دسترسی پیدا کند. بنا به دلایلی ، بازسازی خاطرات آلتایر برای اسیران حیاتی است. پس از دسترسی به حافظه Altaïr ، دزموند قادر است وقایعی را که در سرزمین مقدس در سال ۱۱۹۱ ، زمان جنگ صلیبی سوم رخ داد ، تجربه کند. المعلم ، رهبر قاتلان ، به آلتایر دستور می دهد نه شخصیت برجسته تاریخی را بکشد ، که ظاهراً جنگ و فساد را بر سرزمین مقدس تسخیر کرده است. در بیشتر بازی ، بازیکن Altaïr را کنترل می کند. با این حال ، به وضوح نشان داده شده است که کنترل او بخشی از تجربه دزموند است.

بازیکن همچنین می تواند بین جلسات خود در “Animus” دزموند را کنترل کند. جدیدترین ویژگی بازی آزادی انتخاب و حرکت است.از هر جزئیات معماری مانند طاقچه های پنجره ، حکاکی روی سنگ یا میله های چوبی می توان برای حرکت روی دیوارها استفاده کرد. این به بازیکن این امکان را می دهد که در صورت شکار توسط نگهبان صحنه های تعقیب شدید داشته باشد. چندین روش وجود دارد که می توانید به هدف خود در بازی برسید. با استفاده از استراق سمع ، بازجویی و جیب بری ، می توانید از اطلاعات بعدی خود مطلع شوید. سپس می توانید از این اطلاعات برای انتخاب این که آیا با حمله کامل از جلو یا با چاقوی پرتاب کننده از روی پشت بام ها به درستی قرار گرفته اید ، استفاده کنید.

بسته به انتخاب شما ، شما باید با شهروندان و شوالیه های شهرها برخورد کرد که به فرد شنل دار مشکوک می شوند که روی پشت بام یا نزدیک اهداف ماموریت تعجب می کند. چندین موقعیت وجود دارد که می توانید در جمعیت جمع شوید ، با شانس ، می توانید بدون اینکه کسی به دنبال راه شما باشد ، هدف خود را بیرون بیاورید. آلتار دارای یک زرادخانه کوچک اما م effectiveثر از سلاح ها ، مانند شمشیر و پرتاب چاقو است و می تواند مهارت های رزمی جدیدی را بیاموزد تا در ماموریت خود به او کمک کند.

 

ویدیو بازی Assassin’s Creed :

 

تصاویر بازی Assassin’s Creed :

سیستم مورد نیاز

OS: Win XP/ Vista
Processor: Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium D or AMD Athlon™ ۶۴ X2 3800
Memory: Windows XP: 1 GB RAM / Windows Vista: 2 GB RAM
Graphics: ۲۵۶ MB DirectX® ۱۰٫۰-compliant video card or DirectX 9.0-compliant card with Shader Model 3.0 or higher
Sound Card: DirectX 9.0 or 10.0-compliant sound card
DirectX Version: Direct X 9.0 (Windows XP) or 10.0 (Windows Vista) libraries
Hard Disk: ۸ GB available hard disk space

راهنمای نصب

آنتی ویروس را خاموش کنید.

فایل setup را برای نصب اجرا کنید.

دیدگاه ها 2 دیدگاه
  1. سید سعید مرادی
    در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ :

    با عرض سلام خسته نباشید

  2. ناشناس
    در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ :

    سلام میشه اساسین کرید ۶ و ۸ را بزاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *