خانه » بازی » بازی کامپیوتر » استراتژیک » دانلود بازی جنرال ۱و۲ – GENERALS 2 – GENERALS 1

آموزش باز کردن تصاویر WebP در فتوشاپ | ذخیره تصاویر در فرمت WebP

 

حتی پس از سال‌ها استفاده از فرمت تصویر WebP در فضای دیجیتال، فتوشاپ به طور طبیعی اجازه باز کردن یا ذخیره تصاویر را در قالب WebP نمی‌دهد. اما هر مشکلی راه حلی دارد و این یکی تفاوتی ندارد. با یک راه حل ساده می توانید فتوشاپ خود را وادار تا تصاویر را با فرمت WebP. باز، ویرایش و حتی ذخیره کند. بنابراین، در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با سه متد مختلف این کار را به شما اموزش دهیم.

WebP فرمت مدرن گوگل برای فشرده سازی تصاویر بدون افت کیفیت تصاویر است. هدف اصلی آن جایگزینی فرمت های JPEG، PNG و GIF در وب است.

 

برای باز کردن و ذخیره تصاویر WebP به طور مستقیم از فتوشاپ، می توانید به سادگی پلاگین WebPSshop را دانلود و نصب کنید.  برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :

مرحله ۱: می‌توانید افزونه WebPShop  را مستقیماً از Google و یا در GitHub دانلود کنید. ( فایل با فرمت .۸bi  دانلود شود )

 دانلود از گوگل

 دانلود از GitHub

مرحله ۲: افزونه دانلود شده را می توان در مکان زیر کپی کنید:

مرحله ۳: حالا فتوشاپ را باز کنید و به File -> Save As بروید و فرمت فایل ها را از منوی کشویی انتخاب کنید. شما می توانید فرمت WebP را در لیست کشویی مشاهده کنید.

مرحله ۴: تنظیمات فشرده سازی را می توانید حین انجام مراحل انجام دهید.

آیا به نسخه نهایی نرم افزار فتوشاپ نیاز دارید ؟ دانلود فتوشاپ

? روش ۲ – افزونه Telegraphics

Telegraphics یک افزونه WebP را برای فتوشاپ ایجاد کرده است و برای استفاده مراحل زیر را دنبال کنید :

مرحله ۱: از سایت Telegraphics دیدن کنید و افزونه WebP را دانلود کنید. ( دانلود افزونه ) در انتهای صفحه لینک دانلود وجود دارد عکس زیر را مشاهده کنید و طبق ویندوز خودتان ۳۲ یا ۶۴ بیتی دانلود کنید.

مرحله ۲: افزونه دانلود شده را می توان در مکان زیر کپی کنید ( بسته را از حالت فشرده خارج و محتویات داخلی را در مسیر زیر کپی کنید )

مرحله ۳: حالا فتوشاپ را باز کنید و به File -> Save As بروید و فرمت فایل را از منوی کشویی انتخاب کنید. شما می توانید قالب WebP را در لیست کشویی مشاهده کنید.

همچنین تنظیمات ذخیره سازی را برای تصاویر WebP به سلیقه خودتان تنظیم کنید ، فشرده سازی دلخواه ورا هم می توانید انتخاب کنید.

  شطرنجی کردن بخشی از عکس با فتوشاپ

? روش ۳ – افزونه Fnordware

آخرین گزینه استفاده از fnordware با پشتیبانی از فتوشاپ در ویندوز (۳۲ و ۶۴ بیت) و مک است . این افزونه در حال حاضر در نسخه بتا است و آخرین بار در ۱۶ دسامبر ۲۰۱۵ به روز شده است.

برای استفاده از این افزونه مراحلی که زیر را باید طی کنید:

مرحله ۱: از صفحه fnordware GitHub دیدن کنید و افزونه WebP را دانلود کنید.

مرحله ۲: افزونه دانلود شده را می توان در مکان زیر کپی کنید

مرحله ۳: حالا فتوشاپ را باز کنید و به File -> Save As بروید و فرمت فایل را از منوی کشویی انتخاب کنید. شما می توانید فرمت WebP را در لیست کشویی مشاهده کنید.

افزونه fnordware هم گزینه‌های برای سفارشی سازی تصاویرWebP ، نمایی از پنجره تنظیمات را در عکس زیر مشاهده می کنید. ( موفق باشید کوک دانلود )

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *