خانه » بازی » بازی کامپیوتر » استراتژیک » دانلود بازی جنرال ۱و۲ – GENERALS 2 – GENERALS 1

همستر کامبت چیست آموزش دریافت سکه‌های بیشتر در Hamster Kombat

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی در سبک Tap to Earn و رباتی تلگرامی است. بازیکنان در همستر کامبت باید با زدن روی یک سکه درون بازی مقدار بیشتری توکن جمع کنند. این توکن‌ها ممکن است در آینده در قالب ایردراپ بین بازیکنان همستر کامبت توزیع شود. بازی همستر کمبت از آدرس t.me/hamster_kombat_bot در قالبت یک ربات تلگرامی در دسترس است و آدرس کانال رسمی آن hamster_kombat@ است.

همستر کامبت مدعی است که ۶۰ میلیون بازیکن دارد. برنامه ایردراپ بازی همستر کامبت به چهار بخش تقسیم می‌شود؛ مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با مارکت میکرها، انجام چند همکاری کلیدی با مجموعه‌های مختلف و در نهایت تهیه فهرستی برای تسک‌های ایردراپ. از بین این مراحل ۳ مرحله پشت سر گذاشته شده و مرحله تهیه لیست تسک‌های شرکت‌داده شدن در ایردراپ همستر کامبت باقی مانده است. درون بازی هم گفته می‌شود که ایردراپ همستر کامبت به‌زودی اتفاق خواهد افتاد.

آموزش بازی و استخراج همستر کامبت

سازوکار بازی همستر کمبات تا حد زیادی شبیه نات کوین است و اگر با این بازی آشنا باشید، کار با ربات همستر کامبت نیز برای شما آسان خواهد بود. جزئیات بازی با نات کوین تفاوت‌هایی دارد که در ادامه توضیح می‌دهیم. همستر کمابت از چهار بخش کلی تشکی می‌شود. بخش Exchange یا صفحه اصلی صرافی، بخش Mine که چیزی شبیه به ربات Auto Tap در نات کوین است، بخش Frindes برای دعوت از دوستان و بخش Earn برای جمع‌کردن جایزه.

بخش Exchange

یکی از قابلیت‌های بازی همستر کامبت این است که می‌توانید یک صرافی را برای خود در بازی انتخاب کرده و به‌عنوان مدیرعامل فرضی آن نقش‌آفرینی کنید. کارکرد این انتخاب بین نام صرافی‌ها دقیقاً مشخص نیست، اما با انتخاب کردن یک صرافی به‌طور مرتب از طرف آن صرافی مقداری توکن درون بازی دریافت می‌کنید. البته این موضوع روشن است که همستر کامبت از قبل این بخش را ویژهٔ نوعی همکاری با پلتفرم‌های معاملاتی طراحی کرده است. از بخش Exchange بالا سمت راست صفحه می‌توانید یک صرافی را انتخاب کنید.

این صفحه، بخش اصلی بازی است که باید در آن روی سکه بازی کلیک و امتیاز جمع کنید. اطلاعات حساب شما مثل امتیاز کلی، سطح یا Level، میزان انرژی (آستانه کلیک کردن) و بخشی تحت‌عنوان Boost در این صفحه نمایش داده می‌شود. در بخش Boost می‌توانید دفعات تکرار هر کلیک خود را با پرداخت توکن‌های درون بازی بیشتر کنید، میزان انرژی خود را افزایش دهید یا انرژی بیشتر دریافت کنید. روزانه ۶ انرژی کامل رایگان نیز به هر کاربر همستر کامبت داده می‌شود.

برای راحتی و دریافت توکن‌های بیشتر در بازی، برخی کاربران از اپلیکیشن‌های کلیک خودکار استفاده می‌کنند. در حال حاضر اپلیکیشن «Auto Clicker – Automatic tap» با بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود در گوگل پلی، محبوب‌ترین برنامه کلیک خودکار برای گوشی‌های اندروید محسوب می‌شود. این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل iOS نیز در دسترس است و می‌توانید آن را از اپ استور دریافت کنید. تیم همستر کامبت تاکنون صحبتی درباره منع استفاده از اپلیکیشن‌های اتوکلیکر در کانال‌های خود نکرده است؛ اما این ریسک وجود دارد که در آینده روی این اپلیکیشن‌های کلیک خودکار حساس شده و کاربران را به خاطر استفاده از آنها جریمه کند.

بخش Mine یا Profit و کارت‌های همستر کامبت

استخراج، ماین یا Profit per hour یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی همستر کمبات است که اهمیت آن به‌اندازه کلیک کردن روی صفحه بوده و در برخی موارد می‌تواند حتی تأثیرگذارتر از آن هم باشد. در این بخش می‌توانید با پرداخت توکن‌های درون بازی کارت‌هایی خریداری کرده یا در برنامه‌هایی شرکت کنید که در هر ساعت برای شما مقدار مشخصی توکن استخراج می‌کنند. با این کار می‌توانید حتی بدون کلیک‌کردن در بازی امتیاز خود را به‌مرور بیشتر کنید. مجموع مقدار توکنی هم که از این بخش در هر ساعت دریافت می‌کنید بالا سمت راست صفحه از بخش Profit per hour نشان داده می‌شود.

نکته مهم در این بخش، انتخاب کارت‌هاست. باید کارت‌هایی را انتخاب کنید که با هزینه کمتر، بازدهی بیشتری به شما می‌دهند. ضمناً لازم است هر سه ساعت یک بار به بازی سر بزنید و سود این کارت‌ها را دریافت کنید. اگر بعد از سه ساعت به بازی سر نزنید، روند دریافت سود تا زمان مراجعه بعدی شما متوقف می‌شود.

کارت روزانه همستر کامبت (Daily Combo)

کارت روزانه همستر کامبت یا کمبو، قسمتی ویژه در بخش Mine است که به‌صورت سه علامت سؤال کنار هم نمایش داده می‌شود. در این قسمت باید سه کارت مشخص را از بین کارت‌های بازی پیدا کنید و اگر در این کار موفق باشید، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ توکن پاداش می‌گیرید. این سه کارت ممکن است در دسته‌های مختلف یعنی Markets و PR&Team و Legal یا Specials باشند. در گروه‌های مربوط به این بازی در تلگرام یا کانال‌های مختلف، اغلب افرادی هستند که این سه کارت را زودتر از دیگران پیدا کرده و با بقیه به اشتراک می‌گذارند. بنابراین می‌توانید برای پیداکردن آنها از این منابع کمک بگیرید.

در صورتی که کارت درست را پیدا کنید، صفحه‌ای مشابه تصویر زیر به شما نمایش داده می‌شود که روند پیشرفت شما در پیداکردن این کارت‌ها را به نمایش می‌گذارد. سه کارت روزانه همستر کامبت بعد از ۲۴ ساعت تغییر می‌کنند و کارت‌هایی جدید جایگزین آنها خواهد شد. ضمناً ممکن است برای دریافت یکی از کارت‌های بخش کمبو، نیاز باشد یک یا چند بازیکن جدید را با استفاده از لینک ریفرال خود به بازی دعوت کنید یا اینکه کارت دیگری را ارتقا دهید و به سطح مشخصی برسانید. برای نمونه، اگر زیر کارتی نوشته شده است «Influencers lvl 5»، یعنی برای دریافت آن نیاز است کارت Influencers را پیدا کرده و آن را تا سطح ۵ ارتقا دهید تا قفل آن کارت برای شما باز شود.

دعوت از دوستان و دریافت امتیاز بیشتر

یکی از راه‌های دریافت توکن بیشتر در بازی همستر کامبت این است که دوستان خود را به بازی دعوت کنید. برای این کار کافی است وارد بخش Friends شوید، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. امتیاز دعوت هر یک کاربر به همستر کامبت ۵٬۰۰۰ و دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم ۲۵٬۰۰۰ سکه است. با رشد سطح کاربران دعوت‌شده توسط شما نیز مقداری پاداش دریافت خواهید کرد که ترتیب آن مطابق جدول زیر است.

سطح کاربر دعوت‌شده جایزه برای کاربران عادی جایزه برای کاربران پرمیوم
Silver ۲۰٬۰۰۰ ۲۵٬۰۰۰
Gold ۴۰٬۰۰۰ ۵۰٬۰۰۰
Platinum ۴۰٬۰۰۰ ۷۵٬۰۰۰
Diamond ۶۰٬۰۰۰ ۱۰۰٬۰۰۰
Epic ۱۰۰٬۰۰۰ ۱۵۰٬۰۰۰
Legendery ۲۵۰٬۰۰۰ ۵۰۰٬۰۰۰
Master ۵۰۰٬۰۰۰ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰
Grandmaster ۱٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲٬۰۰۰٬۰۰۰

دریافت توکن بیشتر در بخش Earn

در بخش Earn بازی می‌توانید با دنبال کردن کانال تلگرام و توییتر همستر کامبت مقداری توکن دریافت کنید. ضمن اینکه روزانه به هر کاربر مقداری توکن در این بخش جایزه داده می‌شود که میزان آن نیز در هر روز افزایش می‌یابد. برای گرفتن این پاداش‌ها باید روزانه به بازی سر زده و سکه‌های خود را دریافت کنید.

نقشه راه همستر کامبت

نقشه راه همستر کامبت که موقع بازکردن ربات این بازی نیز نمایش داده می‌شود، نشان می‌دهد همستر کامبت ابتدا یک بازی ساده بود که در ادامه به‌روزرسانی‌هایی روی آن انجام و تسک‌هایی به آن اضافه شده است. بخش دعوت از دوستان، سطح‌بندی کاربران و پاداش‌های روزانه نیز به‌مرور به بازی اضافه شده است. برنامه‌های آینده این بازی نیز ایردراپ توکن‌ها به کاربران به‌عنوان پاداش، راه‌اندازی تیم‌های درون بازی یا Squad، برگزاری رویدادهای با مدت زمان محدود و برگزاری رقابت‌های یک‌به‌یک داخل بازی است.

ایردراپ همستر کامبت چه زمانی انجام می‌شود؟

تاریخ دقیق توزیع توکن و انجام ایردراپ بازی همستر کمبت مشخص نیست، اما در بخش‌های مختلف این بازی گفته شده است که این ایردراپ به‌زودی انجام خواهد شد. شکل توزیع توکن، قیمت هر سکه و نحوه برداشت و فروش همستر کمبات نیز هنوز مشخص نشده است.

خرید و فروش همستر کامبت

همستر کامبت فعلاً تنها توکنی درون این بازی است و امکان خرید یا فروش آن وجود ندارد. طبق اعلام تیم این بازی، توکن همستر کامبت قرار است روی شبکه تون کوین عرضه شود، اما زمان عرضه آن روی بلاکچنین و البته صرافی‌های ارز دیجیتال مشخص نیست.

همستر کمبات ارزش بازی کردن دارد؟

همستر کامبت تاکنون در جذب کاربر و درگیرکردن افراد مختلف به بازی موفق ظاهر شده است. توکن این پروژه قرار است روی بلاکچین تون کوین عرضه شود و همکاری‌های قابل‌قبولی نیز با شرکت‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال داشته است. در مجموع، فعالیت در همستر کمبات، به غیر از زمان، فعلاً هزینه‌ای برای افراد ندارد. تصمیم درباره بازی کردن در همستر کامبت، بسته به شرایط و علاقه هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. درمورد آینده این بازی هم، همه چیز بستگی به تصمیم‌های تیم همستر کمبات و موفقیت آنها در جلب توجه کاربران بیشتر و درگیرکردن شرکت‌های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال دارد.

همستر کمبت قانونی است؟

دنیای ارزهای دیجیتال تا حد زیادی غیرقابل پیش‌بینی است. همستر کمبات تاکنون همکاری‌های قابل‌قبولی با شرکت‌های فعال در این حوزه داشته است و فعالیت مشکوکی از طرف تیم این پروژه دیده نشده است که بتوان گفت به دنبال کلاهبرداری از کاربران خود از روش‌های غیرقانونی هستند. با این حال، همواره بهتر است جانب احتیاط را رعایت کرده و نکات امنیتی مربوط به ارزهای دیجیتال را در انجام این بازی نیز رعایت کنیم. برای مثال، توصیه می‌شود از وصل‌کردن کیف پول اصلی خود به همستر کمبات یا بازی‌های تلگرامی مشابه خودداری کرده و در صورت نیاز، از کیف پول‌های جایگزین بدون موجودی استفاده کنید.

جمع‌بندی

همستر کمبت یکی از ده‌ها بازی تلگرامی در سبک Tap to Earn است که با الهام از نات کوین راه‌اندازی شده است. این پروژه به‌عنوان یک بازی، جذابیت‌های خاص خود را دارد، اما آینده آن و اینکه از نظر مالی برای بازیکنان خود چقدر فایده دارد، چندان مشخص نیست. باید دید این بازی می‌تواند در ادامه موفقیت نات کوین را تکرار کند یا نه.

سؤالات متداول

همستر کمبت کلاهبرداری است؟

همستر کمبت یک بازی درون تلگرام است و تاکنون گزارشی درباره کلاهبرداری بودن آن منتشر نشده است.

قیمت همستر کمبات چقدر است؟

توکن این بازی هنوز عرضه نشده است و قیمت مشخصی ندارد.

همستر کمبت بهتر است یا تپ سواپ؟

همستر کمبت و تپ سواپ هر دو بازی‌هایی در سبک Tap to Eran هستند و مشخص نیست کدام یک موفق‌تر خواهد بود.

همستر کمبت چه زمانی عرضه می‌شود؟

تاریخ عرضه همستر کمبت در صرافی‌های ارز دیجیتال یا روی بلاکچین مشخص نیست.

آیا می‌توان با همستر کمبات درآمد کسب کرد؟

در حال حاضر می‌توان توکن‌های درون همستر کمبات را از طریق انجام این بازی جمع کرد، اما این سکه‌ها هنوز روی بلاکچین یا در صرافی‌ها عرضه نشده‌اند و قیمت مشخصی ندارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *