خانه » موبایل » بازی موبایل » دانلود بازی السا و آنا – Elsa Anna Frozen Angel 1.4 Android

دانلود بازی السا و آنا – Elsa Anna Frozen Angel 1.4 Android

آنا و السا

Elsa Anna Frozen Angel بازی دخترانه و جالبی می باشد که برای کودکان طراحی شده است. گرافیک بازی مخصوص افراد کم سن بوده و محیطی دوست داشتنی را مشاهده خواهند کرد. السا و آنا دو تا از بزرگترین فرشته های یخی ای هستند که در سرزمین رویایی زندگی می کنند. آن ها برای این که زیباتر به نظر برسند نیاز به لباس های قشنگ و رنگارنگ دارند. به این دو خواهر بامزه کمک کنید تا لباس هایشان را عوض کنند تا با یکدیگر ست شوند و از همه زیباتر به نظر برسند. لباس های مختلفی در این برنامه طراحی شده اند و هر کدام دارای زیبایی مخصوص به خود هستند. اما چه لباس هایی از بین این لباس ها بیشتر به این فرشته های جوان می آید و آن ها را زیبا می کند؟ انتخاب آن بر عهده شماست! این بازی بر روی اندروید ۲.۲ یا بالاتر قابل اجرا می باشد.

احتمالاً کارتون زیبای السا را مشاهده کرده‌اید. کارتونی که پیرامون یک کاراکتر دختر زیبای بودهوماجراجویی‌های مختلفی از او سر می‌زند! اینک می‌توانید بازی او را در گوشی اندرویدی خود انجام دهید.این بازی محصول کمپانی دیزنی بوده و کاراکتر‌های این بازی را فرشته‌های یخی نیز می‌نامند. شما در این بازی باید ماجراجویی‌ها و پازل‌های مختلفی را به سرانجام رسانده و در چالش‌های گوناگون شرکت کنید.
لباس کاراکتر‌های بازی را تغییر داده و آن را مطابق سلیقه‌تان شخصی‌سازی کنید. در این بازی می‌توانید قفل شخصیت‌های مختلف کارتون السا را نیز باز کنید.این بازی بسیار سرگرم‌کننده بوده و بدون نیاز به دیتا قابل اجرا است.

 

ویژگی های بازی Elsa Anna Frozen Angel :

  •  وجود انواع مختلف لباس ها
  •  سازگار با انواع سیستم ها
  •  رابط کاربری دوست داشتنی
  •  محیطی پویا و جذاب برای کودکان

تصاویری از محیط این بازی :

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.